Април 2024

ОДОШЕ КРУПНИМ КОРАЦИМА....

Датум: 25. Jun 2019 09:31 Категорија:

Испратили смо јеш једну генерацију ђака из клупа "Кадињаче" уз незаборавно славље, песму и игру. Синоћ се славио завршетак једног животног поглавља, последњи заједнички сусрет у овом саставу и одлазак у нову средину где ће се знање стицати на другачији начин, уз нове другове, професоре и другачија интересовања.
Ова генерација наших матураната има 97 ученика смештених у четири одељења. Њих 11 су носиоци Вукових диплома, 34 ученика је имало одличан успех, а њих 18 је добило посебне дипломе за запажене резултате у области наставних предмета.
Вече је почело обраћањем ученика препуном платоу родитеља, наставника и пријатеља који су дошли да испрате церемонију посвећену матурантима, а потом су најуспешнији ученици наше школе, они који су освојили једно од прва три места на окружном или републичкм такмичењу, били похваљени и награђени. Награде им је уручила директор школе, а онда су прозвани сви ученици осмог разреда на свечано уручење сведочанства, диплома и похвалница.
Након тога уследила је вечера у прелепом амбијенту хола школе за чији изглед и организацију су били задужени родитељи матураната, а онда се уз музику играло и певало до 1час после поноћи.
Сви заједно потрудили смо се се на најлепши могући начин опростимо од још једне генерације наших ученика.