Школска слава

Датум: 27. Januar 2022 14:40 Категорија:

Савиндан 2022. у ОШ"Кадињача" обележен је свечано,али скромно због поштовања епидемијских мера.У 11h свечани обред сечења славског колача обавио је
свештеник у присуству мањег броја запослених и деце која су стиховима о Светом Сави обележили свој дан.
Свим ученицима и запосленима срећан празник.

ПОЧЕТАК ДРУГОГ ПОЛУГОДИШТА

Датум: 21. Januar 2022 14:21 Категорија:

СВЕ ОСНОВНЕ ШКОЛЕ У РЕПУБЛИЦИ СРБИЈИ ПРИМЕНИЋЕ ОД ПОНЕДЕЉКА 24.1.2022.ГОДИНЕ
ПРВОГ,ДРУГОГ,ТРЕЋЕГ И ЧЕТВРТОГ РАЗРЕДА.

ДРУГИ МОДЕЛ ВАСПИТНО-ОБРАЗОВНОГ РАДА ПРИМЕНИВАЋЕ СЕ ОД 24.1.2022.ГОДИНЕ У ПЕТОМ,ШЕСТОМ,СЕДМОМ И ОСМОМ РАЗРЕДУ.

У МАТИЧНОЈ ШКОЛИ ПРВА СМЕНА СУ УЧЕНИЦИ ПРВОГ,ТРЕЋЕГ,ПЕТОГ И СЕДМОГ РАЗРЕДА,
ДОК СУ УЧЕНИЦИ ДРУГОГ,ЧЕТВРТОГ.ШЕСТОГ И ОСМОГ РАЗРЕДА ДРУГА СМЕНА .

У ИЗДВОЈЕНОМ ОДЕЉЕЊУ УЧЕНИЦИ НИЖИХ РАЗРЕДА СУ ПРВА,
А УЧЕНИЦИ ВИШИХ РАЗРЕДА ДРУГА СМЕНА.

У ПОНЕДЕЉАК СА НАСТАВОМ ПОЧИЊЕ ГРУПА "А" У СТАРИЈИМ РАЗРЕДИМА.

СРЕЋАН ПОЧЕТАК!

ПОЧЕТАК ДРУГОГ ПОЛУГОДИШТА

Датум: 21. Januar 2022 14:21 Категорија:

СВЕ ОСНОВНЕ ШКОЛЕ У РЕПУБЛИЦИ СРБИЈИ ПРИМЕНИЋЕ ОД ПОНЕДЕЉКА 24.1.2022.ГОДИНЕ ПРВИ МОДЕЛ ОРГАНИЗАЦИЈЕ ВАСПИТНО-ОБРАЗОВНОГ РАДА-НЕПОСРЕДНО ОСТВАРИВАЊЕ ВАСПИТНО-ОБРАЗОВНОГ РАДА  ЗА УЧЕНИКЕ ПРВОГ,ДРУГОГ,ТРЕЋЕГ И ЧЕТВРТОГ РАЗРЕДА.

У МАТИЧНОЈ ШКОЛИ ПРВА СМЕНА СУ УЧЕНИЦИ ПРВОГ,ТРЕЋЕГ,ПЕТОГ И СЕДМОГ РАЗРЕДА,ДОК СУ УЧЕНИЦИ ДРУГОГ,ЧЕТВРТОГ.ШЕСТОГ И ОСМОГ РАЗРЕДА ДРУГА СМЕНА .

У ИЗДВОЈЕНОМ ОДЕЉЕЊУ УЧЕНИЦИ НИЖИХ РАЗРЕДА СУ ПРВА,А УЧЕНИЦИ ВИШИХ РАЗРЕДА ДРУГА СМЕНА.

У ПОНЕДЕЉАК СА НАСТАВОМ ПОЧИЊЕ ГРУПА "А" У СТАРИЈИМ РАЗРЕДИМА.

СРЕЋАН ПОЧЕТАК!

ДЕДА МРАЗ У КАДИЊАЧИ

Датум: 30. Decembar 2021 11:48 Категорија:

Ученици првог разреда као и ђаци одељења са посебним потребама предстојеће новогодишње
и божићне празнике обележили су свечано уз окићену јелку и Деда Мраза који им је поделио
поклоне. Предузеће „Миле-пром“ из Лознице даривао је 108 пакетића за наше најмлађе ученике и тиме обрадовао децу и учинио лепше предстојеће празнике.
Овим путем захваљујемо се дародавцу „великог срца“који је имао слуха да усрећи наше ђаке.
 Школа је обезбедила пакетиће за децу запослених старости до осам година.

ЗИМСКИ РАСПУСТ

Датум: 28. Decembar 2021 11:23 Категорија:

Зимски распуст почиње 31. децембра 2021.године и трајаће до понедељка 24.јануара
2022.године, када ће  у јануару и фебруару ученици I,III,V и VII разреда бити прва смена,
а ученици II, IV,VI и VIII разреда друга смена.

Свим ученицима и њиховим родитељима желимo срећне Новогодишње и Божићне празника и
да распуст проведу здрави и одморни.

ДАН ШКОЛЕ

Датум: 29. Novembar 2021 10:28 Категорија:

Данас ,29.новембра,наша школа слави рођендан.Далеке1961.године  зачуло се прво звоно и
обележило почетак рада у ОШ "Кадињача" у Лозници.
Шест деценија она прима,образује и васпитава малишане стварајући од њих мале људе
који из њених клупа одлазе  спремни у нове победе.
Славимо данас свој празник скромно,али поносни на многе успешне личности који
потекоше из наших клупа.
Са жељом да и даље нижемо успехе и нове празнике обележавамо без ограничења
желимо свим ученицима,њиховим родитељима и запосленима срећан Дан школе!

За Вањино оздрављење

Датум: 16. Novembar 2021 09:47 Категорија:

Поштована управо школе, чланови колектива, ученици и родитељи,
Желим да свима вама изразим бескрајну захвалност у име породице Вање Маловић, јер сте својим
несебичним ангажовањем допринели прикупљању огромне суме новца за најскупљи лек на свету.
Тиме сте помогли да ова шестомесечна бебица добије шансу за живот. Овакви поступци враћају
веру у људе,у снагу заједнице и у могућности свакога од нас да учини нешто добро како би свет
могао постати боље место за живот.
Добро које сте показали овога пута нека се умножи и свима вама многоструко врати!
Огромну захвалност породице Маловић желела бих да пренесете свима који су на било који начин
учествовали у пружању помоћи Вањи.
Хвала вам што сте нас подржали у најтежим моментима и тиме нам
пружили додатну снагу да издржимо до краја. Пошто је први корак у процесу Вањиног излечења
успешно завршен, преостаје да се сви заједно молимо да процес примања лека протекне добро и
да Вања оздрави, како бисмо се заједно радовали победи живота.
С изразима најдубље захвалности,
Љиљана Пузовић, Вањина стрина

БРЗИНОМ ДО ЗВЕЗДА

Датум: 10. Novembar 2021 10:39 Категорија:

У организацији Српског атлетског савеза, Града Лознице и Атлетског клуба Лозница, јуче(9.11.2021.године) је у Спортском центру "Лагатор" окупљено више од 150 ученика трећег и четвртог разреда основних школа који су узели учешће у пројекту "Брзином до звезда". Иначе, у овој манифестацији учествује 62 града и општене у Србији, а циљ је неговање здравог начина живота, мотивација и промоција,односно интегрисање деце у здрав систем који ће допринети њиховом срећнијем одрастању и развоју.
По пропозицијама које су послате школама, право учешћа имало је по 8 дечака и 8 девојчица трћег и четвртог разреда који су учествовали у трци на 30 метара. У пратњи учитеља наши такмичари, осим лепог дружења и развијања такмичарског духа, остварили су и завидне резултате. Чак њих петоро пласирало се на финално такмичење које ће бити одржано у јуну у Београду. Честитамо свим учесницима на постигнутим резултатима.

ОБАВЕШТЕЊЕ О РАСПУСТУ ЗА УЧЕНИКЕ ОСНОВНИХ ШКОЛА

Датум: 05. Novembar 2021 11:11 Категорија:

У складу са дописом Министарства просвете, науке и технолошког развоја бр. 601-03-00033/12/2021-15 од 5.11.2021.године  и одлуком Кризног штаба за сузбијање заразне болести Covid-19, РАСПУСТ ЗА УЧЕНИКЕ ОСНОВНИХ ШКОЛА ТРАЈЕ ОД 8. ДО 12. НОВЕМБРА 2021.ГОДИНЕ, А ПРВИ НАСТАВНИ ДАН ЈЕ 15.НОВЕМБАР 2021.ГОДИНЕ. Ученици остају иста смена. Ученици и родитељи ће благовремено бити обавештени о моделу наставе који ће се примењивати у седмици
након школског распуста.

ПРОМЕНА СМЕНА

Датум: 29. Septembar 2021 10:38 Категорија:

ПОНЕДЕЉАК 4.10.2021.године-ПРОМЕНА СМЕНА

МАТИЧНА ШКОЛА: