ЗИМСКЕ РАДИОНИЦЕ

Датум: 14. Februar 2019 14:23 Категорија:

Зимски распуст у ОШ "Кадињача" и ове године није оставио школске ходнике пусте већ су њима свакога дана малишани делили утиске и нестрпљиво очекивали нови изазов на некој од двадесет радионица.Наиме, свих радних дана распуста у нашој школи учитељи и наставници су држали радионице за ученике и њихове другаре из целог града.Почели смо 4.фебруара у 10:00 слатко у радионици учитељица Весне Рељић и Сање Стакић у којој су малишани месили,филовали и на крају појели слатке ђаконије.До 13 сати следила је рекреација са наставницима Здравком и Душаном.До 8. фебруара радознали дечији умови  решавали су необичне математичке задатке и играли се на енглеском,а уметничке душе пустиле су машти на вољу кроз уметничке радионице креативних наставника ликовне културе и учитељица.
Друга недеља донела је караоке забаву,науку у дечијем облику,као нове рекреативне програме.Натавници српског језика прошетали су са малишанима лавиринтом ума и светом речи и писаца ,а са наставницима  историје и географије  путовали су кроз места и време.Нисмо заборавили ни лепо понашање па је и Бонтон био једна од тема ових зимских радионица.
Посећеност је била неочекивано велика јер често није било довољно места за све заинтересоване ученике.Оцена је да су ове радионице заиста постигле своје циљеве и дале малишанима нешто ново.Циљ наше школе је пружити им прилику ван обавезних часова да науче нешто ново на њима занимљивији начин,развијају другарство и склоне се од мобилних телефона.
Велика посећеност нама је само подстрех да за наредни распуст проширимо понуду.