ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ ЗА УЧЕНИКЕ ОД 5-8 РАЗРЕДА

Датум: 26. Februar 2021 12:36 Категорија:

Због епидемиолошке ситуације у земљи ове године Општинско такмичење из математике за ученике од 5-8.разреда биће организовано на нешто другачији начин, а у договору са председником Друштва математичара Србије.

Такмичење почиње у 10:00 часова. Израда задатака траје 2 часа.Ученици могу ући у учионице у девет часова.

- Распоред ученика по учионицама је прослеђен свим школама, ученици ће  знати на који улаз школе улазе и у коју учионицу .

- Изјаву о заштити података личности  доносе ученици или наставници пратиоци ученика на дан такмичења

Препорука Министарства просвете, науке и технолошког развоја и Института за јавно здравље Србије " Др Милан Јовановић Батут" посебно се односи на ношење маски све време од уласка у школско двориште до напуштања школског дворишта, одржавање физичке дистанце и хигијене руку.

Ученици  по завршетку израде задатака се не задржавају у школи и школском дворишту, јер прелиминарни резултати и решења неће бити објављени на огласној табли, већ ће бити прослеђени mailom свим школама, које ће обаветити тамичаре о оствареним резултатима. Уколико ученици имају примедбе на резултате могу се жалити попуњавањем формулара за жалбу(који ћемо проследити уз резултате и решења), а њега ће школа или предметни наставник проследити  mailom школи домаћину. Решавање жалби ће бити у среду 3.3.2021.године у 12 часова након чега ће бити прослеђене коначне ранг листе.