ГЕНЕРАЦИЈА 2009

Датум: 30. Maj 2024 10:35 Категорија: Успеси ученика

Синоћ су запослени присуствовали несвакидашњој представи коју су за њих припремили ученици осмог разреда. Праћење њиховог школовања од сусрета са учитељима, поновна подела одељења, настава у време Corone и дешавања у старијим разредима, до њихове матуре били су тема коју су наши матуранти извели на невероватан начин. Сви присутни били су ганути, емоције су се смењивале од суза до смеха, а њихове имитације запослених биле су награђене огромним аплаузима.
У историји ове школе, а претпостављамо и многих других, просветни радници никада нису доживели овакав вид пажње и поштовања који су наши ученици указали нама запосленима. Између осталог, на поклон су сви учитељи, предметни наставници и директор добили платнене торбе са логом школе и великим ХВАЛА. У њих су биле убачене књиге са симболичним насловим. Као поклон за  школу су на стаклу угравирали своја имена и посвету "Успех у друштву почиње са успехом у вашем друштву. Хвала за незаборав".
Ми, запослени у школи, ЗАХВАЉУЈЕМО се овој генерацији матураната на незаборавном дружењу и представи коју су за нас припремили, а посебно пожртвованој и надасве маштовитој родитељки Лидији Шекуларац која је све ово осмислила и спровела у дело.