Школа

Наша школа на Facebook-u


Претрага




Анкета

Тест питање?

Одговор 1
Одговор 2
Одговор 3


Резултати

Календар

Септембар 2020
НЕДПОНУТСРЕЧЕТ ПЕТСУБ
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930


Банери





Администрација






РАСПОРЕД ДЕЖУРСТВА - ШК.2019/20.ГОДИНА


РАСПОРЕД ДЕЖУРСТВА
 
 
ПРЕДМЕТНА НАСТАВА - МАТИЧНА ШКОЛА
 
 
I СМЕНА
 
ПОНЕДЕЉАК:    1.Драгана Кулић; 2.Ивана Стефановић; 3.Немања Алексић
 
УТОРАК:            1.Душица Аћимовић; 2.Милка Шовић; 3.Боривоје Филиповић
 
СРЕДА:                1.Зорица Полић; 2.Јасна Ђукановић; 3.Олга Ћорилић
 
ЧЕТВРТАК:       1.Жељко Николић; 2.Артемида Недић; 3.Боривоје Филиповић
 
ПЕТАК:               1.Даница Кокановић; 2.Ивана Стефановић; 3.Мирјана Суботић
 
 
II  СМЕНА
 
ПОНЕДЕЉАК:    1.Даница Кокановић; 2.Татјана Никодиновић; 3.Жељко Николић
 
УТОРАК:             1.Гордана Станковић; 2.Душан Драгосавац; 3.Јелена Чукарић
 
СРЕДА:               1.Бранислав Гавриловић; 2.Драгана Кулић; 3.Нада Милић
 
ЧЕТВРТАК:         1.Слободан Тошић; 2.Нада Рашић;  3.Јелена Чукарић
 
ПЕТАК:                1.Селимир Лазић;  2.Драго Катић; 3.Душан Драгосавац
 
 
 РАЗРЕДНА НАСТАВА - МАТИЧНА ШКОЛА
 
 
I СМЕНА
 
02-06.септембра:    1.Весна Марковић; 2.Наташа Тадић
 
09-13.септембра:  1.Катарина Максимовић; 2.Мара Петровић         
 
16-20.септембра:  1.Даница Драгићевић; 2.Татјана Роксандић
 
23-27.септембра:   1.Весна Марковић; 2.Наташа Тадић
 
 
 
II  СМЕНА
 
02-06.септембра:    1.Слободан Вујановић; 2.Мирјана Мартиновић
 
09-13.септембра :   1.Сања Стакић; 2.Весна Пантелић
 
16-20.септембра:   1.Драган Бартула; 2.Весна Рељић   
 
23-27.септембра:    1.Слободан Вујановић; 2.Мирјана Мартиновић
 
 
Редни број поред имена наставника означава место дежурства у школском дворишту, односно школи!
 
 
                                                                                                  
 ПРЕДМЕТНА НАСТАВА - ИЗДВОЈЕНО ОДЕЉЕЊЕ
 
 
ПОНЕДЕЉАК: 1.Михаило Цогољевић, 2.Душица Аћимовић, 3.Милан Јекић
 
 УТОРАК:  1.Татјана Пауновић, 2.Здравко Радосављевић, 3.Милена Радовановић
 
СРЕДА:          1.Немања Алексић, 2.Стефан Маравић, 3.Драго Катић
 
ЧЕТВРТАК:       1.Мирољуб Станојевић, 2.Јована Ђорђевић, 3.Вања Лукић
 
ПЕТАК:   1. Нада Милић, 2.Здравко Радосављевић, 3.Драгица Чабаркапа
 
 
 РАЗРЕДНА НАСТАВА - ИЗДВОЈЕНО ОДЕЉЕЊЕ
 
 
02-06.септембра:       1.Милена Ристановић; 2.Драгана Петровић
 
09-13.септембра:    1.Живка Виторовић; 2.Јасмина Николић
 
16-20.септембра:   1.Милена Ристановић; 2.Драгана Петровић
 
23-27.септембра:    1.Живка Виторовић; 2.Јасмина Николић
 
 
Редни број поред имена наставника означава место дежурства у школском дворишту, односно школи!